218
Rengginang is een traditionele Indonesische snack die voornamelijk uit kleefrijst en kruiden bestaat. Het is een krokant gefrituurde rijstkoek die populair is in verschillende delen van Indonesië, vooral in Java en Sumatra.
Het wordt vaak gegeten als een tussendoortje of als bijgerecht bij rijstmaaltijden. Het is een populaire snack bij feestelijke gelegenheden, zoals bruiloften en traditionele feesten. Kortom een ideale snack voor op de bank of voor je Indische rijsttafel! Selamat makan.
7 reacties
ik ben blij met recepten van jullie ,ik heb al verschillende recepten gemaakt ,en ze waren heerlijk, mijn vrouw is overleden maar die was Indisch die kookte heerlijk , nu moet ik het alleen doen , dus ben ik blij met de recepten.
Bij toeval kwam ik dit recept tegen en ben er blij mee want mijn schoonmoeder (inmiddels helaas overleden ) maakte dit altijd en ik vond het kei lekker zo tussen door als een soort chips en kroepoek werd het gegeten.
Dus nu kan ik het zelf gaan maken.
Dank u.
Het is een heerlijk recept maar hoe doe jullie het , als de kleefrijst nog warm is of laat je ze koud worden?
En plakt het ook aan je vingers ik kan amper koekjes maken er mee.
Hoe doen jullie het laat even weten.
Groetjes van Yvonne.
Ik bezoek je site vandaag voor het eerst moet alles nog ff bekijken maar tis goed opgezet en gampang !
Going on zou ik zeggen.
Vandaag was ik op zoek naar Rijstkoekjes, want ik had een kant en klare zak gekocht en helemaal verliefd erop…..dus nu zelf proberen dankzij deze Site! zie trouwens nog heel wat lekkere recepten!!! Ben een fan van indisch koken
Geweldige recepten, met prima bereidingswijze.
Superlekker van smaak, dit is de eerste keer dat ik ze maak, maar mijn rijst poft niet mooi en is te hard om te eten en taai, ik volgde de werkwijze maar doe kenbaar toch iets fout.